اس.خوزستان 0- پارس جنوبی 1

نوشته شده توسط salari در . ارسال شده در اخبار

هفته پنجم لیگ هفدهم – استادیوم غدیر اهواز 
جمعه 2 شهریور 96 – ساعت 20:30
استقلال خوزستان 0 – پارس جنوبی 1
امید سینگ (7)

اخطار: سابا تاوادزه، حکیم نصاری، طالب ریکانی، علیرضا زندوی (استقلال) – امید سینگ (پارس جنوبی)
تماشاگر: هزار نفر

استقلال خوزستان: وحید شیخ ویسی، محمدعلی فرامرزی، عقیل کعبی، ابوالفضل علایی، علیرضا زندوی، میثم دورقی (66- سعید زارع)، حکیم نصاری، سابا تاوادزه، یونس دلفی، رضا کرملاچعب (46- طالب ریکانی) و کلاودیر جونیور (81- حسین صادقی)
سرمربی: عبدالله ویسی

پارس جنوبی جم: محسن فروزان، میثم تیموری، حامد نورمحمدی، مجتبی لطفی، حسن پورامینی، میثم نقی‌زاده، فرشاد محمدی‌مهر، امید سینگ، علی دشتی (63- احسان تأییدی)، ابراهیم صالحی (52- امیر ارسلان مطهری) و آلویس نانگ
سرمربی: مهدی تارتار

خلاصه بازی
تیم پارس جنوبی جم با شکست دادن استقلال خوزستان صدرنشین جدول لیگ برتر شد.

گل زودهنگام پارس جنوبی از یک ضربه شروع مجدد باعث غافلگیری استقلالی‌ها شد و امید سینگ بازیکن سابق استقلال خوزستان دروازه‌ی تیم سابقش را گشود تا شاگردان تارتار از همان دقایق ابتدایی به لاک دفاعی فرو بروند و در ضدحملات چشم به حرکات مثلث تهاجمی نانگ، صالحی و سیتنگ داشته باشند که هر سه نفر سابقه‌ی بازی در استقلال خوزستان را داشتند.

عبدالله ویسی که به استثنای موسی کولیبالی مصدوم، از همان ترکیب دیدار مقابل پدیده در میدان استفاده کرده بود، برای جبران گل خورده به مدافعان کناری‌اش دستور شرکت در حملات را داد تا استقلالی‌ها با تعداد نفرات بیشتری در نیمه زمین پارس جنوبی حضور داشته باشند. بازیکنان استقلال در نیمه اول چند بار از حرکات بازیکنان کناری و ارسال توپ به محوطه جریمه تیم میهمان صاحب فرصت‌های گلزنی شدند که هیچکدام ثمری نداشت.

ضربه سر جونیور برزیلی از ارسال علیرضا زندوی که با فاصله اندکی از کنار دروازه‌ی فروزان به خارج رفت و حرکت پا به توپ یونس دلفی که از دهانه دروازه پارس جنوبی به شکل خطرناکی عبور کرد، جدی‌ترین موقعیت‌های گلزنی استقلال در نیمه نخست بودند و تیم پارس جنوبی هم یک بار دیگر با ضربه آزاد امید سینگ خطرناک ظاهر شد که شیخ‌ویسی توپ را دفع کرد و نیمه اول با همان تک گل دقایق ابتدایی امید سینگ تمام شد.

عبدالله ویسی در ابتدای نیمه دوم، طالب ریکانی را در ترکیب تیمش جایگزین کرملاچعب کرد تا بخش تهاجمی تیمش را با حضور این بازیکن تقویت کند. بازی تهاجمی اسقلال در این نیمه به شاگردان تارتار فرصت می‌داد تا روی ضدحملات دروازه میزبان را تهدید کنند و یک بار توپ ارسالی حسن پورامینی به تیر عمودی دروازه شیخ‌ویسی برخورد کرد. حملات استقلالی‌ها هم که با ایجاد چند موقعیت گلزنی همراه بود، ثمری برای این تیم نداشت و مهم‌ترین فرصت گلزنی این تیم روی ضربه سر یونس دلفی و واکنش دیدنی محسن فروزان بی‌ثمر ماند تا در نهایت این بازی با تک گل سینگ به‌سود پارس جنوبی تمام شود و شاگردان تارتار صدرنشین جدول لیگ شوند.

شرح گل
0-1 (پارس جنوبی): یک ضربه ایستگاهی در پشت محوطه جریمه استقلال خوزستان نصیب تیم پارس جنوبی شد و امید سینگ بازیکن خوزستانی تیم میهمان با ضربه‌ای به زاویه سمت راست وحید شیخ‌ویسی توپ را وارد دروازه‌ی استقلال کرد.

 

 

 

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

کانون هواداران

نتایج زنده

درباره ما

تماس با ما

اوقات شرعی

لینک های مفید

آب و هوا

استان شناسی

آرشیو ویدئو

آرشیو نظرسنجی

آرشیو تصاویر

آرشیو خبر