روشنایی: چون شهرستانی هستیم باید سرمان را ببرند

نوشته شده توسط salari در . ارسال شده در اخبار

سرپرست تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: به پرسپولیس باختیم، چون این تیم قوی‌تر بود، اما تا کی قرار است بی‌عدالتی صورت بگیرد؟!

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال خوزستان، سرپرست تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: به پرسپولیس باختیم، چون این تیم قوی‌تر بود، اما تا کی قرار است بی‌عدالتی صورت بگیرد؟!

 بهمن روشنایی پس از شکست یک بر صفر استقلال خوزستان مقابل پرسپولیس اظهار داشت: باختیم چون پرسپولیس قوی‌تر بود و ما به همین دلیل مغلوب شدیم، اما فرشاد احمدزاده در حالی که کارت زرد داشت، سه مرتبه توپ را به نشانه اعتراض به زمین کوبید، ولی داور او را اخراج نکرد. از سوی دیگر مهدی مؤمنی پس از سوت پایان بازی به راحتی اخطار دوم را می‌گیرد و از زمین اخراج می‌شود! حرف ما این است، چه فرقی بین ما و پرسپولیس وجود دارد؟!
 
وی در ادامه تصریح کرد: ما تیم شهرستانی هستیم و این ایرادی ندارد، اما عدالت را اجرا کنید. این چه عدالتی است و تا کی قرار است این‌گونه در حق تیم‌های شهرستانی بی‌عدالتی صورت بگیرد؟!
 
سرپرست تیم فوتبال استقلال خوزستان تصریح کرد: پرسپولیس تیم قوی و خوبی است، اما نباید به هر دلیلی عدالت را برای تیم‌های دیگر اجرا نکرد، ما سال گذشته قهرمان شدیم، اما همه حرف از این می‌زدند که قهرمانی حق پرسپولیس بود، حالا امسال پرسپولیس قهرمان می‌شود و این مبارک آنها باشد! ما شهرستانی هستیم، اما حق داریم توقع داشته باشیم در حق ما بی‌عدالتی صورت نگیرد. داور به مؤمنی به راحتی کارت زرد دوم را نشان داد و او را اخراج کرد و من واقعاً برای او متأسفم.
 
روشنایی در پایان در خصوص اینکه دلیل باخت این تیم بی‌عدالتی بوده است، گفت: نمی‌گویم دلیل باخت ما بی‌عدالتی بود، اما چرا باید بازیکن ما به راحتی اخراج شود؟!

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

کانون هواداران

نتایج زنده

درباره ما

تماس با ما

اوقات شرعی

لینک های مفید

آب و هوا

استان شناسی

آرشیو ویدئو

آرشیو نظرسنجی

آرشیو تصاویر

آرشیو خبر